Šiuo metu yra prisijungę 20 svečių ir 1 narys Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Sauna

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 195, komentarų: 2

ReklamaAtsiuntė Martynas, ketvirtadienį, 2021.12.23 12:26. Perskaityta 192 kartus

Praėjusią savaitę Danijos pabėgėlių taryba kartu su partneriais išleido ataskaitą, kurioje apžvelgiama migrantų apgręžimo praktika Europoje. Dėmesys taip pat skiriamas ir situacijai pasienyje su Baltarusija apžvelgti, rašo 15min. 2021 m. žemyne buvo užfiksuota apie 12 000 apgręžimų, įskaitant situacijas, kai tarp apgręžiamų asmenų buvo vaikų. Dalis migrantų išstūmimo atvejų yra neoficialūs, dažni fizinio, seksualinio smurto, vagysčių ir migrantų išnaudojimo atvejai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

TvoraTvora

Duomenys patvirtina ankstesnius pavienius pranešimus apie dažnai neoficialius, bet nuoseklius išstūmimus, kurių metu valstybių pasienio pareigūnai konfiskuoja arba sunaikina asmeninius migrantų daiktus, tokius kaip telefonai, pinigai. Ataskaitoje teigiama, kad tokių veiksmų motyvacija – sunaikinti įrodymus apie išstūmimus arba pasipelnyti.

„Nesvarbu, ar tai vyksta prie ES sienos su Baltarusija, Kroatijoje, ar prie Viduržemio jūros, išstūmimai yra neteisėta praktika. Teisėsaugos pareigūnai turi teisę ginti valstybių sienas, tačiau žmogaus teisės turi būti gerbiamos. Pažeidimai, fiksuojami prie ES sienų – tai juoda dėmė Europos Sąjungos, kaip žmogaus orumo ir pagarbos pagrindinėms žmogaus teisėms šalininkės, reputacijai“, – teigia Danijos pabėgėlių tarybos generalinė sekretorė Charlotte Slente.

Daugiau 15min.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis