Šiuo metu yra prisijungę 52 svečiai ir 2 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
patyčių prevencija

Apklausa

Ar pandemijos metu sekso Jūsų gyvenime:

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 22, komentarų: 0

Renginiai

Žmogaus teisių diena 12/10 - 12/10

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Jonatanas2, pirmadienį, 2021.10.18 12:44. Perskaityta 297 kartus

Dėl dar 2014 m. internete parašyto komentaro, kuriuo skatino žudyti konkrečią homoseksualių asmenų porą, vilnietis Lukas Titas Vaulinas ne tik buvo nuteistas, bet ir prisidarė daugiau bėdų – kaip teismui teigė pats vyras, dėl nuosprendžio jam kilo grėsmė likti be darbo ir galimybių išmaitinti šeimą, pranešė Alfa.lt. Praėjusią gegužę jaunas vilnietis buvo nuteistas už tai, kad prieš septynerius metus viešai parašė komentarą, raginusį susidoroti su gėjų pora.

KalėjimasKalėjimas

Teismas L. T. Vauliną pripažino kaltu dėl kurstymo prieš kitokios seksualinės pakraipos asmenis, tačiau jaunam vyrui teko gan švelni bausmė – pusmetis laisvės apribojimo, įpareigojant būti namuose nuo 22 val. iki 6 val., tęsti darbą, o jo netekus aktyviai ieškoti naujo. Netgi tokia bausmė vilniečiui gerokai sujaukė gyvenimą – vyras pateikė apeliacinį skundą Vilniaus apygardos teismui, prašydamas pakeisti paskirtą laisvės apribojimo bausmę bauda ar bent pakeisti ją taip, kad galėtų vykti į darbą nakties metu.

Prokuratūra prieštaravo nuteistojo prašymui pakeisti bausmę. Anot prokurorų, L. T. Vaulinas dar bylos metu buvo nurodęs, kad turi ir kitų darbų – užsiima individualia veikla, transporto, griovimo darbais, tai yra ne tik veikla, susijusia su spynų, durų atrakinimu. Nuteistojo skundą išnagrinėjusi Vilniaus apygardos teismo teisėjų kolegija antradienį nutarė, kad L. T. Vaulinas iš susidariusios padėties turės suktis pats – teks arba ieškotis darbo dieną, arba kažką gyvenime keisti. Teismo sprendimu skundas buvo atmestas, o paskirta laisvės apribojimo bausmė palikta nepakeista.

Daugiau Alfa.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis