Šiuo metu yra prisijungę 16 svečių ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
patyčių prevencija

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 232, komentarų: 2

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAutorius Gayline.lt, antradienį, 2020.08.11 10:17. Perskaityta 1868 kartus

Allen Bergen – vienas įžymiausių JAV mormonų psichoterapeutų, jo darbais grįstos taip vadinamos gėjų „gydymo konversinės terapijos“ metodikos. Ir štai Allen atsiprašė dėl savo ankstesnės homofobijos ir papasakojo, kad du jo sūnūs ir anūkas – gėjai.

Jutos valstija, mormonų šventyklaJutos valstija, mormonų šventykla

Daktaras Allen Bergin – įžymus psichiatras, buvęs tarp mormonų bažnyčiai vadovaujančių asmenų. Nuo 1960-ųjų jis – pripažintas „homoseksualizmo gydymo“ autoritetas JAV. Jo moksliniai darbai iki šiol naudojami, kad būtų pateisinamos „konversinės terapijos“ metodikos.

Ir štai 85-ių Allen Bergen pareiškė, kad buvo „suklaidintas“. Tai suprato gavęs „asmeninę pamoką“ iš savo dviejų sūnų ir anūko.

„Buvau tradicionalistas, kuris tikėjo kad homoseksualizmas – tai sutrikimas ir jį galimą gydyti bei pakeisti... Gailiuosi buvęs dalimi profesionalios, religinės ir visuomeninės kultūros dalimi, kuri marginalizavo, patologizavo ir stigmatizavo LGBT žmones. Būdamas dviejų sūnų gėjų tėvu ir anūko gėjaus seneliu aš gavau asmeninę pamoką, kuri buvo skaudi tačiau pamokanti...“, rašo Allen Bergen oficialiame savo atsiprašyme, kuris skelbiamas svetainėje „Latter Gay Stories”.

Profesorius Allen Bergen pasisakė prieš LGBT teises visos savo karjeros metu... Būtent jis tvirtino, kad vidutiniškai kiekvienas gėjus per savo gyvenimą turi nuo 500 iki 1000 partnerių bei atkakliai stūmė idėją, kad seksualumas gali būti pakeičiamas „konversine terapija“.

Dabar jis kviečia savo pasekėjus suteikti LGBT „jų teisėtą vietą“ visuomenėje. „Plačiajai visuomenei aš sakau – Sustokite. Klausykite. Mokykitės. Mylėkite“, pareiškė Bergin. „Sakau pats sau, savo palikuonims, savo kolegoms, savo bažnyčios broliams ir savo politiniams lyderiams – prašau atleidimo ir atiduodu pagarbą tiems Dievo vaikams, kurie nukentėjo dėl mūsų elgesio su jais, kuomet reikėjo juos apkabinti ir pamilti... Visi mes tų paties dangaus tėvų vaikai, ir visi mes turime tokią pat galimybę patirti Kristaus malonę“.

Daugiau Latter Gay Stories, Religion News.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

rompis

2020-08-11 22:44:02

savo atsiprasyma gali susikist i sikna ,tegul pasedi kalejime uz tuos kuriu gyvenimus jis sugadino