Šiuo metu yra prisijungę 77 svečiai ir 4 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Patyčių prevencija

Apklausa

Ar pritariat, kad Lietuva privalo užtikrinti migrantų teisių apsaugą?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 18, komentarų: 0

Renginiai

Tarptautinė orgazmo diena 08/08 - 08/08

Darkness @ Glamour Gay Sauna 07/30 22:00 - 07/31 07:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 07/31 22:00 - 08/01 07:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Weekend Horoscopes: Leo @ SOHO 07/31 22:00 - 08/01 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Jonatanas2, trečiadienį, 2021.06.16 19:35. Perskaityta 216 kartų

Socialiniuose tinkluose plinta vaizdo įrašas, kaip rašo diena.lt, kuriame užfiksuotos prie Seimo stovinčios dvi merginos, apsigobusios vaivorykštės spalvų vėliavomis. Jos iš mitingo buvo išlydėtos policijos pareigūnų, kad „nekiltų konfliktų, nesusipratimų“. Internautai viešojoje erdvėje ėmė diskutuoti apie dvigubus standartus.

VėliavaVėliava

"Ar joms teisė protestuoti negalioja?“ – klausė vienas jų. „Akivaizdu, bet neaišku kodėl, policija užsimerkia. Aiškiai buvo matoma, kad būriuojasi ne po 15 žmonių. Merginos pašalintos kaip provokatorės, ar tiesiog norint jas apsaugoti nuo minios neadekvatų?“ – kėlė klausimą dar viena internautė. Dar kiti nedaugžodžiavo, o tiesiog drėbė riebų „Gėda“ į Lietuvos policijos daržą. Tačiau buvo ir tokių, kurie šioje situacijoje įžvelgė kiek kitokią pusę.

Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis teigė, kad „jos buvo atėjusios į mitingą ir išėjo“. Pasiteiravus, ar jos išėjo pačios, policijos atstovas teigė, kad jų „tikrai niekas nesulaikinėjo“. Anot R. Matonio, šioms merginoms policija nebuvo iškviesta, pareigūnai dirbo vietoje. „Policijos pareigūnai jas palydėjo, kad nekiltų konfliktų, nesusipratimų“, – sakė pašnekovas. Pasiteiravus, ar merginos nebuvo prieš būti pareigūnų palydėtos iš protesto vietos, R. Matonis teigė nežinantis tokių detalių, o pasiteiravus, ar šiuo atveju nėra taikomi dvigubi standartai, policijos atstovas teigė, kad čia jis jų neįžvelgia.

„Jos ten gali vaikščioti, jei jos ten labai norėtų būti ir pareikštų didelį norą kažkur eiti, jos turbūt būtų galėjusios ten būti. Pareigūnai visuomet stengiasi spręsti situaciją, kad tų konfliktų nebūtų ir kad būtų užtikrinta viešoji tvarka. Toks tikslas. Ir kitų renginių metu, jeigu ateina oponuojantys asmenys, tai jų paprašoma arba pasitraukti, arba atsistoti kažkur toliau, kad jie nekurstytų konfliktų. Jeigu žmonės turi skirtingas nuomones, tai didelė tikimybė, kad įvyks kažkoks konfliktas ir net galimas fizinis veiksmas. Kad to būtų galima išvengti, policijos pareigūnai visuomet įsikiša anksčiau laiko. Taip buvo ir šiuo atveju“, – sakė R. Matonis. Vaizdo įraše matyti, kad policijos pareigūnų palydimos merginos susilaukė protestų dalyvių plojimų ir šauksmų. Šių merginų pasirodymą kai kurie protesto dalyviai pavadinimo provokacija.

Daugiau Diena.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

irasramus

2021-06-16 23:02:20

Jokių čia dvigubu standartų nebuvo, tiesiog policija užbėgo įvykiams už akių.Ir tai padarė profesionaliai, nes nežinai kas šioms merginoms buvo galvoje eiti į tokią peklą. Čia kaip dvi vištos eina pasivaikščioti į mišką, kurioje tuno 300 alkanų lapių.