Šiuo metu yra prisijungę 117 svečių ir 4 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Birželis - LGBT išdidumo mėnuo
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Pranešk

Apklausa

Dalis progresyvių žmonių po balsavimo dėl partnerystės paliko Lietuvos socialdemokratų partiją. Ar ši partija padarys išvadas?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 64, komentarų: 0

Renginiai

PRIDE mėnuo 06/20 - 06/28

Underwear party @ Glamour Gay Sauna 06/18 20:00 - 06/19 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 06/19 20:00 - 06/20 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Martynas, antradienį, 2021.06.08 12:30. Perskaityta 198 kartus

Jau yra organizacija. Akivaizdu, kad maršo organizatoriai įgyvendina tai, ką prognozavo apžvalgininkai. Kol kas kuriama politinių siekių turinti organizacija, tačiau GayLine.LT redakcija neabejoja, kad artėjant Seimo rinkimams atsiras ir partija. Alkas.lt rašo, kad birželio 5 d. Vilniaus, Vingio parke, vykusiame Centro partijos – Tautininkų (CP-T) suvažiavime bendram veikimui susijungė trys politinės organizacijos: CP-T, Petro Gražulio judėjimas „Už Lietuvą – vyrai!” ir Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjunga (LTR-S).

Petras Gražulis // Vytauto Valentinavičiaus nuotr.Petras Gražulis // Vytauto Valentinavičiaus nuotr.

Šis politinių jėgų susivienijimas buvo pavadintas – Tautos ir teisingumo sąjunga, jos pirmininku išrinktas Seimo narys P. Gražulis. Tautos ir teisingumo sąjunga politinėmis priemonėmis sieks, kad būtų įgyvendinti visi „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ politiniai reikalavimai.

„Šiandien susirinkome simbolinėje vietoje – Vilniaus Vingio parke, kur prasidėjo Sąjūdis, kur Lietuvos žmonės pakilo į „Didįjį šeimos gynimo maršą”. Vienijamės bendram veikimui. Atstovaujame Tautos interesus ir giname teisingumą. Vykdome Tautos valią. Palaikome visus „Didžiajame šeimos gynimo marše” dalyvavusių Lietuvos žmonių paskelbtus reikalavimus ir priversime valdžią juos įvykdyti, nes to reikalauja Tauta, to reikalauja teisingumas. Visomis išgalėmis ginsime tradicinę šeimą, tautines vertybes, lietuvių kalbą, istoriją, papročius, Konstituciją.

Ant „vaivorykštinio“ LGBT suoliuko į suvažiavimą šiandien susirinkusi „Laisvės” partija pirmininke vėl išrinko Aušrinę Armonaitę, jie toliau Lietuvai kiša tą savo Partnerystės įstatymą, jie toliau siekia įteisinti Stambulo konvenciją, žada legalizuoti prostituciją, liberalizuoti narkotikus, vėl užlieti Lietuvą alkoholio upėmis.

Neleisime, kad taip atsitiktų. Atstovaujame, saugome ir giname svarbiausias Lietuvos vertybes – tautą, teisingumą, šeimą ir Konstituciją. Šita valdančioji dauguma galutinai susikompromitavo ir nusisuko nuo žmonių, todėl turime telktis ir organizuoti dar didesnius mitingus. Ne tauta turi bijoti valdžios, o valdžia turi bijoti tautos ir jai atstovauti.” – sakė TTS pirmininku išrinktas P. Gražulis.

Daugiau Alkas.lt.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis